2014

VOORJAAR

 

Dankzij de zeer welwillende medewerking van de desbetreffende jachthouders en veldverzorgers zijn we dit voorjaar in de gelegenheid om twee veldwedstrijden te organiseren.

 

3 maart: CACIT Continentaal I solo

in de velden bij Bergen en Well

 

De uitslag:

groep 1: geen kwalificaties

groep 2: ook geen kwalificaties, doch wel

Kaya v.Duinkercke, D.S.K. teef, eig/voorj: Ingeborg van Praag  Eervolle Vermelding (EV)

Amber v.h. Schilp Velt, Griffon Korthals teef, eig/voorj: Aad Clemens  Eervolle Vermelding (EV)

 

Aangezien een EV geen kwalificatie is, is de Mazel wisselbeker dit jaar niet uitgereikt

 

 

26 maart 2014

Nat. Kamp. Zweetspoorproef F te Merselo

Er zijn helaas geen kwalificaties gevallen onder de 10 deelnemers.

Allen Non Classé.

 

NAJAAR

 

29 september 2014 bij Dinteloord - Apporteerwedstrijd op eendentrek CACT

Keurmeesters :

P. Rooijakkers, H. Slijkhuis en C.B. Woets

 

1U CACT - Cerbel Ambassador, Labrador, eig/vj Rob Schmidt

 

2U res CACT - Garrethall Quiff, Labrador - eig/vj Rinus Heijmans

 

3U - Archer of the Spring Cottage (Flow) -

eig/vj Saskia Burghout / Richard van Kaam

 

U - Abbotsross Trefynwy (Joe), Labrador, eig/vj Roy Ehbel

 

ZG - Saxaphone John Smiths, Labrador,

eig/vj J. Geervliet / E.M. Bos

 

G - Ponyo uit h. Vijfde Dingfpil, DSL,

eig/vj Annemarijn Bierenga

 

G - Goja Pes od Vychodu, Cesky Fousek, eig/vj Rudi Meijjer

20 september bij Breskens - CACIT Continentaal I solo

Een zeer geslaagde wedstrijd met volop fazanten.

Voor het eerst weer in 6 jaar een barrage in een Nederlandse veldwedstrijd om de eerste plaats en het CACIT.

 

winnaar 2014 - Gene Verdonschot met Palamalmens Edo

Uitslag Groep A: keurmeesters C. Woets en W. Klijsen

1e U met CACT: Sanjon Chessie, D.S.K. teef,

eig./voorj: Ton Slager

 

2e ZG: Elan Ruisseau de Betail, Ep. Breton teef,

eig./voorj: Bart van Heynsbergen

 

3e ZG: Dutch Pointing Cheerful, D.S.K. teef,

eig./voorj: Coen van Gerven

 

G: Birten’s Jupiler, Ep. Breton reu,

eig/voorj: Gert Jan Scheffer

 

Groep B :  keurmeesters P.J. Eering en P.W. Bahlke

1e U met CACIT / CACT: Palamalmens Edo, Ep.Breton reu, eig/voorj: Gene Verdonschot

 

2e ZG: Fersens du pied du Mont, D.S.K. reu,

eig./voorj: Jan van Cadsand